Filtras
Kvapukai automobiliui - tai papildomi vairuotojams skirtas priedai, kurie gaivina orą ir kurių pagalba yra neutralizuojami nemalonūs automobilių kvapai salone. Kaip teisingai parenkami kvepalai automobiliui ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Kokią naudą suteikia kvapukai automobiliui?

Mašinos kvapukai yra ne tik patogumas, bet ir būtinybė. Visų pirma, oro gaiviklio kvapas veiksmingai maskuoja cigarečių kvapą. Cigarečių dūmai prasiskverbia į apmušalus, kilimėlį ir galvos apdangalą, todėl net ir langų atidarymas važiuojant yra mažai naudingas. Automobilio kvapukas padeda pašalinti nemalonų kvapą, sklindantį iš automobilio išorės, arba bent jau veiksmingai jį maskuoja.Kitais atvejais nemalonių kvapų šaltinis yra pats automobilis, pavyzdžiui, per didelė drėgmė, automobilyje vežamų gyvūnų paliekami kvapai, sugedę, išsilieję ar išsibarstę maisto produktai arba net iš išorės sklindantys kvapai, kurių salono filtras nesulaiko (pavyzdžiui, ką tik pakloto asfalto kvapas, išmetamųjų dujų kvapas, kvapas iš šulinio, pravažiuojančio šiukšliavežio).Juk auto kvapukai ne tik praktiškai pritaikomi, bet ir yra papildomas įtaisas, suasmeninantis automobilio interjerą. Gražiai įpakuoti automobilio kvepalai ne tik atgaivina orą salone, bet ir patraukia keleivių dėmesį. Priklausomai nuo pasirinkimo, automobilio kvapukai gali būti parinkti taip, kad jie derėtų prie apmušalų spalvos arba prietaisų skydelio išvaizdos.

Kokių rūšių būna auto kvapai?

Automobilių kvapai turi būti gaivūs ir malonūs, tačiau svarbi ir jų forma. Rinkoje rasite daug kompaktiškų ir įvairių formų oro gaiviklių. Pagrindiniai automobiliui skirtų oro gaiviklių tipai yra šie:

Automobilio kvapukas „Kalėdų eglutė“

Kartoninė automobilio etiketė, kurioje paprastai būna kvepalų kompozicija, taip pat kalbama apie kitų formų (pvz., gėlių, vaisių, vabzdžių) kvapukus. Jis prie galinio vaizdo veidrodėlio tvirtinamas maža virvele arba gumute. Viršutinis jo sluoksnis yra kvapusis popierius, kuris sulaiko kvepalų molekules viduje. Šiuo atveju trūkumas yra trumpas kvapo galiojimo laikas.
pakabinami kvapukai automobiliui

Purškiami automobilių kvapai

Dažnai naudojami ypatingais atvejais, kai vairuotojas nori užmaskuoti nemalonų aromatą. Jis kurį laiką sklando ore, o iš salono jį pašalina oro kondicionierius. Taip pat būna rinkiniai, kuriuos sudaro pvz.: pakabinamas kvapukas ir kvepalai automobiliui, kurie yra purškiami ant kvapuko. Purškiami kokybiški kvapai automobiliui įsigeria ant purškiamo pvz.: pakabinamo kvapuko. Jaučiant, jog kvapas išsisklaidė galima pakartoti veiksmą ir jį atnaujinti.
fresso purskiami kvepalai automobiliui

Gelio rutuliukų pavidalo automobilių kvapai

Gelio rutuliukai plastikiniame maišelyje, kurie dažniausiai kabinami ant veidrodžio. Tai ilgai išliekantis kvapas, kurio intensyvumas išlieka panašus visą naudojimo laiką.

Geliniai kvapai automobiliui su siurbtukais

Originalių formų oro gaiviklis automobiliui. Pagamintas iš kieto gelio, prie priekinio stiklo tvirtinamas siurbtukais arba kabinamas ant galinio matymo veidrodžio arba oro ventiliacijos angų. Jis ilgai išlieka, skleidžia intensyvų ir stiprų kvapą.

Skysti mašinos kvapai

Uždaro buteliuko su mediniu kamščiu viduje forma. Jie kabinami ant veidrodžio arba ant ventiliacijos angų. Jie ilgai išlieka ir užtikrina optimalų intensyvumą, palaipsniui išskirdami aromatą.
skysti automobilių kvapai

Elektriniai mašinų kvapai

Montuojami į cigarečių uždegiklio lizdą. Jie leidžia naudotojui kontroliuoti kvapo intensyvumą, tačiau jiems reikia nuolatinės prieigos prie maitinimo šaltinio.

Mediniai kvapukai automobiliui

Natūraliai atrodantys iš medienos pagaminti auto kvapai skleidžiantis malonų aromatą. Tokio tipo kvapukai dažniausiai išlaiko aromatą apie 30 dienų. Praėjus šiam laikui, atnaujinti kvapą galima papildomai nusipirkus purškiamų kvepalų automobiliui. Mediniai automobilio kvapai yra populiarūs ir mėgstami daugumos vairuotojų.
mediniai masinos kvapai auto kvapai mediniai automobilio kvapai

Malonūs automobilių kvapai - mūsų patarimai

Jei jus domina malonus kvapas jūsų automobiliui, žemiau pateikta informacija padės jį išsirinkti. Malonaus aromato pasirinkimas, žinoma, yra skonio reikalas, tačiau yra kvapų, kurie vairuotojų tarpe yra populiaresni už kitus. Įdomų ir vairuotojų pojūčiams malonų kvapą suteikia kelių skirtingų kvapų derinys.Žinoma, juos reikėtų rinktis apgalvotai, nes kuo platesnės kvapų kompozicijos, tuo didesnė galvos svaigimo rizika. Automobilių kvapai, kuriuose dera gėlių ir Rytų kvapai, visų pirma trikdo ir migdo. Geriau yra kompozicijų derinimas:
  • rozmarino ir vanilės su citrina arba apelsinu;
  • laimo ir baziliko su kardamonu;
  • laukinių rožių, violetinių gvazdikėlių;
  • žaliosios arbatos, sandalmedžio ir pačiulių,
  • žalias obuolys ir braškės su vanile ir cinamonu;
Kiekvienas iš minėtų kvapų derinių vairuotojo neapsvaigina, nesukelia pykčio ir neatitraukia jo dėmesio. Priešingai, jis gerai jaučiasi, stimuliuoja pojūčius ir padeda stresinėse situacijose.

Kurie kvepalai automobiliui bus geriausi?

Renkantis kvepalus automobiliui, verta atkreipti dėmesį į jų cheminę sudėtį. Nors natūralūs aliejai yra saugūs kūnui, per daug cheminių medžiagų prisotinti pakabukai gali būti nepastebimi nuodai. Automobilio salono aromaterapija ypač svarbi vežant vaikus, senjorus ir alergiškus asmenis.Be aromato, kuris yra individualaus pasirinkimo reikalas, geros kokybės automobilio aromatas - tai estetiškai patraukli pakuotė. Be patrauklios išvaizdos, jis taip pat pasižymi ilgaamžiškumu, kuris priklauso nuo kvapo intensyvumo, aromato mišinio ir formos. Šiuo atžvilgiu geriausi kvapai automobiliui yra:
  • skysti kvepalai automobiliui - apskaičiuota, kad geriausių produktų ilgaamžiškumas yra apie 60 dienų;
  • elektriniai automobilio salono oro gaivikliai - yra skaitoma, jog tai yra prabangūs kvapai automobiliui, nes yra brangesni už skystus kvepalus, jų galiojimo laikas - iki 2 mėnesių;
  • kvapukai automobiliui su intensyvumo reguliavimu - naudotojas daro įtaką kvapo ilgaamžiškumui, kuris pailgėja nustačius minimalų kvapo intensyvumą;
  • kvapiųjų medžiagų granulės - ilgaamžės, palaipsniui išsiskiriančios kvapiosios medžiagos;
Todėl automobilių kvepalai skiriasi aromatais ir formomis. Optimali sudėtis dažniausiai yra individualus klausimas, dažniausiai pasirenkamas bandymų ir klaidų būdu. Todėl verta eksperimentuoti su kvepalais ir auto kvapais, atkreipiant dėmesį į organizmo reakciją į tam tikrą kvapą.Tačiau neabejotina, kad kvapukai automobiliui yra ne tiek papildoma priemonė, kiek pareiga. Tinkamai parinkti automobilių kvepalai veiksmingai maskuoja mažiau malonius kvapus, įskaitant cigarečių dūmus. Be to, jis padeda kovoti su drėgme ir puošia automobilio saloną.