Mr & Mrs Fragrance

Šiuose unikaliuose automobilių kvepaluose ir automobilių gaiviklių kolekcijose dera novatoriškas ikoniškas dizainas, estetinis rafinuotumas ir susižavėjimas geriausiais kvapais.

Šie aukštos kokybės kvepalai yra įvilkti į EVA polimerą, o jų sudėtyje yra sudedamoji dalis, kovojanti su nemaloniais kvapais. Tokia konstrukcija leidžia švelniai išskirti kvapą per ilgesnį laiką, o mūsų Mr & Mrs Fragrance „Niki“ dizainą galima įsigyti su papildoma talpykla, kad galėtumėte keisti kvapą pagal nuotaiką.

Unikalus žaismingo dizaino asortimentas, derinamas su prancūziškais ir itališkais kvapais. Šie gaminiai kelia stiprias geografines asociacijas su Italijos požiūriu, istorija, kultūra ir stiliumi. Meilė gyvenimui, novatoriškas ikoniškas dizainas, estetinis rafinuotumas, susižavėjimas geriausiomis medžiagomis ir pasaulinio lygio kvapais. Šie dizainai įgyvendinami mūsų gamyklose Šiaurės Italijoje.

MES TIKIME DIZAINO GALIA, PRITAIKYTA UOSLĖS EMOCIJOMS, IR DABAR LABIAU NEI BET KADA ANKSČIAU MANOME, KAD TIKRA PRABANGA ATITINKA JUSLINĘ PATIRTĮ.

Patirtimi, kuria norime, kad kiekvienas galėtų mėgautis.

MĖGSTAME DIZAINĄ VISAIS JO ASPEKTAIS IR TURIME GERĄ UOSLĘ TAM, KAS GRAŽU IR GERAI PAGAMINTA.

Norime savo kūryba pripildyti kiekvieną stalčių, kambarį ir automobilį visame pasaulyje, todėl sukūrėme nuolat augančią kvepiančių simbolių šeimą, kuri yra dar ypatingesnė dėl nuolatinio bendradarbiavimo su pripažintais Italijos ir tarptautiniais dizaineriais.

NEVADINKITE JŲ OBJEKTAIS.

Mums jie yra vaikai, kiekvienas su savo fizinėmis savybėmis, kiekvienas su savo charakteriu, mūsų aistros dizainui, taip pat menui, madai, muzikai ir kelionėms rezultatas.

Filtras